Фотозвіт з семінару “Як планувати майбутнє під час кризи: можливості за кордоном”

      Фотозвіт з семінару “Як планувати майбутнє під час кризи: можливості за кордоном”

3 квітня 2015 року успішно пройшов семінар «Як планувати майбутнє під час кризи: можливості за кодоном», організаторами якого виступили ЧЕРКАСЬКИЙ ЦЕНТР ОСВІТИ ЗА КОРДОНОМ «VIVA» та компанія «STUDENTLAND» м. Київ.
Основними питаннями, які висвітлювались були:
1.Вища освіта в країнах Європи, а саме, були запропоновані бюджетні вузи Польщі,Чехії, Єстонії , Германії,Австрії, Литви. Наші менеджери розповіли, яку підтримку документальну,візову і консультативну ми проводимо під час підготовки школярів до вступу у Вузи.
2. Освіта в коледжах та університетах Канади, мовні курси, літні програми для дітей в Канаді та США. Цікаві новинки та антикризові ціни для українських абітурієнтів.
3. Були представлені програми стажування США, Китаї, Іспанії, як для студентів так і для випускників університетів .
4.Особливості програми Work and Travel та ексклюзивне відео зібране блогерами з усієї України «як не бути обманутим, якщо Ви зібрались поїхати в США по програмі Work and Travel .

4. Робота за кордоном, на круїзних лайнерах та цілком безкоштовні програми стажування в ОАЕ.
Гостями семінару були учні старших класів з батьками та студенти черкаських вузів. Під час проведення семінару учасники проявили підвищену цікавість до висвітлених питань. Враховуючи проявлений інтерес до семінару, компанія має наміри проводити подібні заходи і надалі.
Запрошуємо усіх відвідати наш наступний семінар, який відбудеться восени. Гостями семінару будуть представники польських та чеських вузів. Ви отримаєте інформацію з перших вуст і зможете особисто поспілкуватись з представниками вузів.
Ми дуже вдячні Всім, хто відвідав наш семінар і радо запрошуємо до наших наступних семінарів нових гостей.

До нових зустрічей!