Шрі-Ланка | Туристическое агентство VIVA-TOUR

м. Київ, вул. Софіївська, 16/16, оф. 3
м. Черкаси, вул. Сержанта Жужоми, 3, оф. 2

Шрі-Ланка

/ Популярні країни / Шрі-Ланка

Шрі-Ланка!

Незважаючи на те, що острів Шрі Ланка невеликий, він багатий на фарби: блакитний океан, жовтий пісок, салатові поля рису і темно-зелені чайні плантації в поєднанні з синім небом і високими зеленими пальмами.
Сюди їдуть за тим, щоб насолодитися райською красою природи, здійснити мрію погладити слона, поплавати з океанськими черепахами, продегустувати місцеву кухню, насолодитися великою кількістю фруктів, зібрати самостійно ланкійський чай і відпочити душею і тілом!

ЩО МОЖНА ПОДИВИТИСЯ на Шрі-Ланці?

  • Нувара-Елія – ​​особливе місце. Саме тут можна насолодитися прекрасними видами гір  і чайних плантацій, в поєднанні з дивовижною архітектурою в британському колоніальному стилі.
  • Печерний храм Дамбулла – тут знаходяться сотні зображень Будди. Сюди їдуть за атмосферою спокою.
  • Канді – невелике містечко з яскраво вираженим національним колоритом. Це місце є священним серед буддистів, адже тут знаходиться Храм Зуба Будди.
  • Форт Галле – в місті прекрасно збереглася спадщина колоніальних часів. Кожен охочий може поєднати відвідування порту разом з прогулянками по набережній і вечерею в кафе з видом на океан.
  • Національний парк Ялла – первозданна природа вабить багатьох туристів. Саме перебуваючи тут, можна відчути себе справжніми дослідниками, особливо катаючись на джипах на сафарі.

ОСОБЛИВОСТІ ВІДВІДУВАНЬ КРАЇНИ В ПЕРІОД пандемії!

1. Для відвідування острова потрібно мати негативний результат тесту на Covid-19 зроблений не раніше ніж за 96 годин до відвідування Шрі-Ланки.

2. Після прильоту на Шрі-Ланку необхідно здати повторний тест на Covid-19 на 1 і 5й день, аналіз замовлений заздалегідь і буде проведено в готелі після приїзду.

3. У разі перебування на острові довше 10 днів необхідно здати повторний тест за 96 годин до вильоту додому.

4. Після здачі аналізу гості можу користуватися територією готелю, пляжем і вільно відпочивати. Аналіз буде готовий через 24-48 годин, результат повідомлять туристам.

5. Мінімальний термін проживання в одному готелі від 7 ночей.

6.Самостійно залишати територію готелю можна тільки після 14 днів перебування в ньому і після повторного ПЛР-тестування на Covid-19 і негативно результату – така можливість реальна з 23.01, за умови перебування на острові не більше 30 днів.

7. Перші 14 днів пересуватися островом можна ТІЛЬКИ на транспорті ліцензованої приймаючої компанії.

8. Екскурсії на острові можливі тільки через 5 днів перебування в країні і за наявності негативного ПЛР-тесту який гості здають в день прильоту.

9. Перелік актуальних екскурсії змінюється, поки можливі екскурсії в Канді і парку Яла.

10. Багатоденні екскурсії по острову можливі тільки після 14-денного перебування на острові.

Залиште ваші контакти і менеджер індивідуально підбере Вам кращі варіанти турів!

Раннє бронювання туру дозволяє зробити перший внесок у сумі 20% від повної вартості.

Villa Tangalla Lagoon
822 $

Club Waskaduwa
1029 $

Club Bentota
872 $

Вильоти з Києва з 22.02.2022 на 9 ночей, харчування – сніданки.
Ціна вказана на 1 людину при двомісному розміщенні, з проживанням і перельотом.

Всі можливі варіанти відпочинку можна підібрати у нас! Де б ви не хотіли відпочити, ми зможемо запропонувати вам відповідний готель. Наша база налічує 62 126 готелів. Ми знаємо, що ми продаємо, оскільки кілька разів на рік наші менеджери інспектують готелі і маємо завжди свіжі відгуки від наших туристів. З рекомендаціями і відгуками ви можете ознайомитися на нашій сторінці в Facebook і Google. Ви завжди можете розраховувати на цілодобову підтримку 24/7 в разі виникнення питань. У нас завжди є актуальні ціни на нашому сайті і в режимі реально часу.

Якщо ви обрали готель чи країну, ви можете забронювати і оплатити його у нас на сайті онлайн.

Натискайте на кнопку:

м. Київ, вул. Софіївська, 16/16, оф. 3
м. Черкаси, вул. Сержанта Жужоми, 3, оф. 2

Заказать тур

Замовити тур