Яскраві розваги чекають вас в Дубаї | Акції від турагентства VIVA-TOUR

м. Київ, вул. Софіївська, 16/16, оф. 3
м. Черкаси, вул. Сержанта Жужоми, 3, оф. 2

Яскраві розваги чекають вас в Дубаї

/ Новини / Яскраві розваги чекають вас в Дубаї

Що подивитися з новенького в Дубаї?

Музей Майбутнього в Дубаї визнаний одним з найкрасивіших у світі! Журнал National Geographic назвав Музей Майбутнього архітектурним дивом і включив в список 14 найкрасивіших музеїв світу. 77-метрова будівля незвичної форми, прикрашена арабською каліграфією та цитує надихаючі висловлювання шейха Мухаммеда бен Рашида Аль Мактума. Одне з них свідчить: “Майбутнє належить тим, хто може його уявити, спроектувати і побудувати. Майбутнє не чекає, його можна втілити в життя вже сьогодні “. Експозиції музею будуть присвячені технологіям майбутнього, турботі про планету і вивчення космосу. Відкриття музею заплановано на осінь 2021.

ТОП 3 ПАРКІВ РОЗВАГ ДЛЯ ДІТЕЙ В ОАЕ:⠀

 • Тематичний парк IMG Worlds of Adventure
  В тематичному парку представлені ігрові комп’ютерні зали, демонстрація 3D-5D анімаційних фільмів в «літаючій тарілці», швидкісні атракціони і каруселі для дітей молодшого віку, готель зомбі і кімната жахів. При вході в парк дітей зустрічають аніматори в костюмах героїв популярних мультфільмів. Зали обладнані магазинами, зонами кафе і ресторанів.

Ціна від 75€

 • Парк розваг Motiongate Dubai⠀
  Парк пропонує своїм відвідувачам зони розваг, каруселі та гірки, оформлені відповідно за сюжетами відомих анімаційних фільмів. Для дітей побудовані ігрові майданчики в селі Смурфів Smurf Village, басейни з водними гірками, поїздка на каруселі по місцях подорожей Шрека. Для дорослих і підлітків зроблений самий екстремальний атракціон Zombieland Blast-off. Гості парку можуть побувати в реальному кіностудії і стати справжніми учасниками зйомок на майданчику Studio Central.
  Ціна від 45€
 • Тематичний парк Legoland⠀
  Один з семи тематичних парків на планеті присвячених грі-конструктору LEGO. Територія розділена на дві зони: Water Park і Legoland Dubai. Також тут представлені понад 15 тисяч зібраних моделей – книги, тварини, величезні клоуни і міні-виробництво деталей для конструктора. Тут все є прообразом моделей LEGO – хмарочоси Дубая, конструкції каруселей та гірок. У парку представлені дитяча школа водіння, кінотеатр 4D, ігрові басейни, зручні лежаки і парасольки від сонця і більше 40 водних атракціонів для дітей від 2-х років.
  Ціна від 45€

Copthorne Hotel Sharjah 4 *
796 $

Novotel Hotel Fujairah 4*
850 $

The Act Hotel 5*
915 $

Вильоти з Києва в березні 2022 на 7 ночей,  харчування – сніданки.
Ціна вказана за 2-х при двомісному розміщенні, з проживанням і перельотом.

Если вы выбрали гостинницу или страну,
вы можете забронировать и оплатить его у нас на сайте онлайн.

Жмите кнопку:

м. Київ, вул. Софіївська, 16/16, оф. 3
м. Черкаси, вул. Сержанта Жужоми, 3, оф. 2

Заказать тур

Замовити тур