Переклади | Акции от турагентства VIVA-TOUR

м. Київ, вул. Софіївська, 16/16, оф. 3
м. Черкаси, вул. Сержанта Жужоми, 3, оф. 2

Переклади

/ Новини / Переклади

Переклади

Допомогаємо Вам з письмовим перекладом документів для фізичних осіб. Такі переклади необхідні для

– оформлення віз різних типів,
– посвідки на проживання та інших документів,
– пов’язаних з проживанням, працевлаштуванням або навчанням громадян України за кордоном та іноземних громадян у нашій країні.
Переклад документів виконується з урахуванням усих актуальних вимог до оформлення, які пред’являються візовими та міграційними центрами та засвідчується печаткою нашого бюро чи нотаріально залежно від конкретної ситуації.

 

Апостиль
Ми надаємо практичну та консультативну допомогу з легалізації різних документів. Ми можемо проставити апостиль, щоб вам не довелося проходити повну версію легалізації офіційних паперів..
Апостиль («Apostille») – це спеціальний штамп на офіційних документах, які були складені на території України, яким засвідчуються справжність підпису, якість, в якій виступала особа, яка підписала документ, та, у належному випадку, справжність відбитка печатки чи штампу, яким скріплено цей документ.
Постановка апостилю підходить для всіх країн, які приєдналися до відповідної Гаазької конвенції 1961 року. Але щоб не опинитися в складній ситуації, перед тим, як вирушати з документами в іншу країну, потрібно точно дізнатися, чи вона приймає документи з апостилями, чи немає до них якихось додаткових вимог.

 

Консульська легалізація
Консульською легалізацією називають один із способів легалізації документів, надання документам, виданих державними органами та юридичними особами однієї держави юридичної сили на території іншої держави. Багато в чому цей процес аналогічний до процедури постановки апостилю. Консульська легалізація потрібна тоді, коли потрібно завірити документи для країни, яка не приєдналася до Гаазької конвенції 1961 року.
Довідка про несудимість
Наша компанія надає посередницькі послуги для отримання такого документа як довідка про несудимість, онлайн та офлайн.
Від вас вимагається: копія 1, 2 сторінок внутрішнього паспорта + прописка; також необхідно вказати всі прізвища, імена, які використовувалися, та мету оформлення довідки.
Особиста присутність для отримання довідки про несудимість не є обов’язковою, ми можемо отримати її для вас.

 

ЦІНИ
1. ПЕРЕКЛАД ДОКУМЕНТІВ – від 50 грн.
2. НОТАРІАДБНТЙ ПЕРЕКЛАД – від 100 грн
3. АПОСТИЛЬ ДОКУМЕНТІВ – від 250 грн
4. КОНСУЛЬСЬКА ЛЕГАЛІЗАЦІЯ – ВІД 400 ГРН
5. ДОВІДКА ПРО НЕСУДИМІСТЬ – від 350 грн

 

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО
1. ОТРИМУЄМО ЗАМОВЛЕННЯ
2. ОЦІНЮЄМО
3. ПОГОДЖУЄМО ВАРТІСТЬ
4. ОТРИМУЄМО ПЕРЕДОПЛАТУ
5. ВИКОНУЄМО ПРОЕКТ
6. КОРЕКТУЄМО І КОНТРОЛЮЄМО ЯКІСТЬ
7. ОТРИМУЄМО ОПЛАТУ І ЗДАЄМО ПРОЕКТ

м. Київ, вул. Софіївська, 16/16, оф. 3
м. Черкаси, вул. Сержанта Жужоми, 3, оф. 2

Замовити тур